عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramiran.sabablog.com
کاربرد هولوگرافی در آموزش تحصیلی

 هولوگرافی و تاثیر آن بر تحصیل

  مثل عامل هایی که برای درس استفاده میشوند، هولوگرام ها قابلیت این را دارند که بجای افراد و اشیای واقعی استفاده شوند و همچنین عوامل(تعلیم و تربیت، اواتارها، بازتابدهنده) در انواع مختلف محیط یادگیری با استفاده از بسیاری از سیستم ها(مستقیم.ناپایدار.واقعیت افزوده)و وسایل الکترونیکی(موبایل ها،کامپیوترها، قرص، تلویزیون) باشند.بخاطر اینکه با میزان مهم بود  هولوگرافی در مدرسه، تنظیمات بالینی و عمومی شویم نویسنده مزیت استفاده از وسایل هولوگرامی رابیان میکند.

چه تحقیقی  اثرات هولوگرافی را به عنوان ابزار های آموزشی استفاده میکند؟آیا هولوگرافی جنب و جوش کودکان را متفاوت از بزرگسالان میبیند؟کدام روش آموزش ممکن است از آموزش سه بعدی استفاده کند؟

پوستر ISDH هولوگرام،  به نمایند های برایتدریس ساخته شده تا بینندگان را مورد تشویق قرار دهد تا به این و دیگر سوالات در مورد تاثیر تصاویر سه بعدی بازی ها و سیستم ها در فناوری علم پاسخ دهند.تصاویر سه بعدی ،فناوری هولوگرام سه بعدی ،عکس ها و تصویرها به صورت چشمگیری در زمینه آموزش و پرورش تاثیر میگذارد. همچنین بر طراحی فعالیت های آموزشی در محیط ها و در تمام رشته ها و زمینه های محتوا،  به ویژه در حوزه علم مورد تاثیر قرار گرفته میشود. هولوگرام

معرفی هولوگرافی درمباحث آموزش

  دنیس گاربور فیزیکدان مجارستان جایزه پولیترز خود را برای معرفی اصل هولوگرافی در سال 1947  بدست آورد.اما تا زمانی که اختراع لیزر در سال 1960 انجام نگرفت دانشمندان،پزشکان،تکنولیوژیست ها و عموم مردم شروع به جدی گرفتن توانایی  هولوگرافی کردند سوال ها بر این مبنا بود که چه زمانی تصاویر سه بعدی و سیستم های سه بعدی بر سرگرمی آمریکایی ها تاثیر خواهد گذاشت .و هنر پاسخ اول را میدهد قبل از اینکه  تحصیل کرده ها و طراحان آموزشی  و دانش آموزان سعی کنند بفهمند که چقدر فناوری هولوگرام سه بعدی روی شیوه های تدریس و محیط های یادگیری تاثیر دارد.

 نویسنده از ویژگی یک بازی تخته سنتی به عنوان یک بازتاب دهنده برای نشان دادن تجربیات مرسوم و تکامل یافته سه بعدی و فناوری برای آموزش استفاده میکند.با استفاده از عناصر و بهره برداری از وسایل اسباب بازی کودکان آمریکایی و همچنین یک بازتاب دهنده هولوگرامی از مغز انسان است،طراحی این پوستر  اثرات آموزشی 3D تصاویر بازی ها و سیستم ها را در بر دارد که بر دانش یادگیری تاثیر میگذارد.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 84 نفر مجموع امتياز : 257


برچسب : هولگرام, هولوگرام ها, اصل هولوگرافی, هولوگرافی و تحصیل, هولوگرافی در اموزش, هولوگرام سه بعدی, پوستر ISDH هولوگرام, ,
تعداد بازديد : 136

تاريخ : چهارشنبه 2 مرداد 1387 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت