عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramiran.sabablog.com
هولوگرام فلیپ فلاپ چیست؟

هولوگرام دوگانه ( فلیپ فلاپ)

این برچسب های هولوگرام می توانند برای امنیت و نیز اهداف برندسازی استفاده شوند. دارای مقاومت دربرابر پاره شدن بالایی بوده و می توانند دو تصویر متفاوت را در دو زاویه ی متفاوت نشان دهند. بعلاوه، این نوع چاپ هولوگرام نسبت به فشار حساس بوده و دارای رنگ های واقعی هستند. کاملا قابل شخصی سازی بوده و دارای افکت های محرک فوق العاده ای هستند.

هولوگرام امنیتی

هولوگرام های ماتریکس نقطه ای

این هولوگرام ها از تعداد زیادی نقطه های هولوگرامی درست شده اند، گاهی بیش از صدها هزار نقطه ( و شاید میلیون ها). می توانند تاثیر زیبایی را روی تصاویر مختلف بگذارند و دارای موارد امنیتی متفاوتی باشند.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 78 نفر مجموع امتياز : 236


برچسب : هولوگرام, چاپ هولوگرام, برچسب های هولوگرام, هولوگرام ها, ساخت هولوگرام, تولید هولوگرام, ,
تعداد بازديد : 111

تاريخ : شنبه 27 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

اهمیت دهانه خرپا در اسکلت فلزی

اهمیت دهانه خرپا در ساخت اسکلت فلزی

 درباره دهانه خرپا یا شاهتیر  توجه داشته باشید در ساخت اسکلت فلزی اگر دهانه خرپا یا شاهتیر بیشتر از 8 متر باشد ، برای جلوگیری از تغییر شکل سازه در اثر بار مرده باید به آن تغییر شکل رو به بالا بدهیم . میزان این تغییر شکل در ساخت اسکلت فلزیرا مهندس محاسب تعیین میکند. 

جه به نکات مهم در ساخت سوله دست دوم و همچنین ساخت سوله نیز میتواند تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی محصول تولید شده داشته باشد به همین دلیل چه در کارهای شخصی و چه پیمانی که به صورت مشارکت در ساخت اجرا میشوند توجه به این موضوع بسیار دارای اهمیت است.

امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 169 نفر مجموع امتياز : 414


برچسب : ساخت اسکلت فلزی, ساخت سوله, مشارکت در ساخت, ساخت سوله دست دوم, ,
تعداد بازديد : 61

تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

بازدید هولوگرام

هولوگرام خود را بازدید کنید

برای یک هولوگرام انعکاسی، تصویر میتواند بعد از خشک شدن کامل تصویر میتواند   با تاباندن نور لیزر یا نور به برچسب هولوگرام سیمابی دیده شود. خشک شدن کامل بسته به شرایط محیط و تکنیک خشک شدن میتواند از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. هولوگرام انتقالی اما میتواندد  حتی در لحظه ای که خیس است با نور لیزر دیده شود. 

پوشاندن هولوگرام (wrapping up)

محلول شیمیایی استفاده نشده خود را در بطری بدون هوا نگهداری کنید. برای افزایش دوام بخش A و بخش B، آنها را در مقابل اکسیده شدن حفظ کنید. برای انجام این کار، محلولها را به دسته های کوچکتر در بطریهای کوچکتر تقسیم کنید تا بخشهای استفاده نشده در بالای بطری جمع که در آن فضای هوایی کمتری است یا اصلاً نیست. برای مثال، بهتر است تا دو بطری 500ml با محلول پر شود تا این که یک بطری 1000ml با حفرهای در بالای آن داشته باشیم. برای افزایش عمر  برچسب هولوگرامتوصیه میکنیم تا چند ماه در یخچال نگه داری شود.

پاکتهای فیلم هولوگرافیک استفاده نشده را در کیفهای بسته بدون هوا قرار دهید و آن را خنک کنید. وقتی میخواهید از آنها استفاده کنید، اجازه دهید که فیلم یا صفحه به دمای اتاق برسد، قبل از این که کیف پلاستیکی را باز کنید،با این کار ازز چگالش(condensationn)جلوگیری میشود.

برای ایمنی،صفحات فیلم و مواد شیمیایی را از بچه ها دور کنید. همیشه برچسب "غیرقابل مصرف" یا خوردن بر روی پکیجها و مواد فوتوشیمیایی قرار دهید.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 83 نفر مجموع امتياز : 264


برچسب : هولوگرام, هولوگرافی, هولوگرام انعکاسی, برچسب هولوگرام, ساخت هولوگرام, تولید هولوگرام, برچسب ضد سرقت, ,
تعداد بازديد : 120

تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

دستور العمل ساخت محلول پایه هولوگرام

روش ساخت محلول پایه هولوگرام

برای آماده سازی محلول هولوگرافی مواد فوتوشیمیایی در کیت JD-2 برای آماده کردن حدود 1000ml از هر کدام از سه محلول استفاده میشود. شما نیاز خواهید داشت تا آب دییونیزه شده یا تقطیر شده را اضافه کنید که میتواند از فروشگاه محل تهیه شود.. بهتر این است که از آب مقطری استفاده شود که حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی نیست، هرچند آب مقطر نوشیدنی که حاوی مقادیر کوچک و جزئی از مواد شیمیایی دیگر است هم میتواند استفاده شود. آب شیر عموماً حاوی فلوراید و دیگر ناخالصیهاست که میتواند کیفیت هولوگرام را کاهش دهد. برای ایمنی و کارآمدی، معلمان یا یک فرد بزرگسال باید محلولهای هولوگرافی را از قبلل ترکیب کنند.
صفحات هولوگرافیک

از سه ظرف شیشهای یک لیتری (یا بزرگتر) یا بطری تمیز با سرپوش ضد تراوش استفاده کنید. به ترتیب نام آنها را بخش A، بخش B و سفیدکننده هولوگرام (bleachh) بگذارید.

هر کدام از این سه بطری را با 1000ml آب گرم مقطر پر کنید.

سپس، هر کدام از پکیجهای شیمیایی را با هر ترتیبی به درون بطریهای A و B و سفیدکننده (به ترتیب) حک کنید. هرچند این کار معمولاً ضروری نیست، ولی شما میتوانید به مقدار کمی آب را گرم کنید تا به  حل شدن سریعتر مواد هولوگرافی کمک شود. بهه طور اختیاری، شما همچنین میتوانید هر محلول را در یک ظرف (beakerr) تمیز قرار دهید و سپس محلول را به درون بطری بریزید وو از آن برای هولوگرافی استفاده کنید. 


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 72 نفر مجموع امتياز : 203


برچسب : هولوگرام, هولوگرافی, هولوگرافیک, ساخت هولوگرام, برچسب هولوگرام, چاپ هولوگرام, ,
تعداد بازديد : 105

تاريخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت