عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramiran.sabablog.com
روش طراحی هولوگرام دارویی و مزایای آن

نحوه طراحی هولوگرام امنیتی دارویی

هولوگرام های امنیتی بسته های داروئی به گونه ای طراحی شده اند که ابزار امنیتی بهینه ای برای محافظت از مدارک و تولیدات بحساب می آیند. این هولوگرام ها به شرطی که ارجینال باشند مزیت های زیر را به همراه دارند:
عدم امکان جعل: هولوگرافی های امنیتی داروئی دارای وضوحیت تصویری 25000 خط در هر اینچ و خصوصیات واضحی مانند قابلیت حرکت، تغییر رنگ و عمق برای تصاویر است که نمی توان از آن کپی برداری یا اسکن کرد.
شناخته شده در نظر مصرف کنندگان: مصرف کنندگان می توانند هولوگرامها را با چشمهای غیرمسلح ببینند و برای این کارهیچ نیازی ابزار خاص و گرانقیمت ندارند. به علاوههولوگرامها دارای الگوهای بصری هستند که هرگونه دستکاری در ابزار امنیتی هولوگرافی برای مصرف کننده مشخص و واضح خواهد بود.

هولوگرام امنیتی

قیمت پایین: یک برنامه امنیتی هولوگرافی تنها با هزینه‌ بسیار ناچیز برای هر بسته اجرا می شود. این هزینه در مقایسه با صرف هزینه‌های چند میلیون دلاری برای جعل، تقلب و دستکاری دارویی و مشکلات ایجاد شده برای سلامت عموم در اثر استفاده از این داروهای جعلی، هزینه بسیار پایینی محسوب میشود.
حمایت در جهت اجرای قانون: اتحادیه‌ سازه های هولوگرافی مدارک معتبر آمریکا ارتباط نزدیکی را با سازمان امنیتی ایالات متحده، پلیس بین الملل و دیگر مراکز اجرای قانون در جهت آموزش خصوصیات امنیتی موجود در تولیدات این اتحادیه و بازرسی‌های کالبدسنجی امنیتی تولیدات جعلی دارد.

نقش هولوگرام امنیتی در بسته بندی دارویی


همه ما می دانیم هولوگرام ها در هر صنعتی نقشی موثر داشته اند و کار اصلی آنها جلوگیری از تقلب می باشد.امروزه با توجه به رشد روزافزون هولوگرام امنیتی تولید شده اند که به حفاظت صنایع مختلف کمک بزرگی می کنند.در بسته بندی دارویی  از هولوگرام امنیتی استفاده می شود.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 56 نفر مجموع امتياز : 163


برچسب : هولوگرام, هولوگرافی, هولوگرافیک, بسته بندی دارویی, هولوگرام امنیتی در داروها, بسته بندی, ,
تعداد بازديد : 46

تاريخ : سه شنبه 27 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

نتیجه بسته بندی نامناسب محصول چیست؟

نتایج لیبل و بسته بندی نامناسب محصولات


لیبل و بسته‌بندی نامناسب بر روحیه مصرف‌کننده اثری منفی دارد زیرا استنباط مصرف‌کننده از محصول با بسته‌بندی نامناسب، بی‌توجهی تولیدکننده در مورد کیفیت و خواسته مشتری است. تأثیر بسته‌بندی نامناسب همانند تأثیر رفتار فروشندۀ بی‌حوصله در آخر وقت کار روزانه است که اغلب موجب رنجش خاطر مشتری می‌گردد. گاهی بسته‌بندی، وظیفه فروشنده را بهتر از آدم زنده انجام می‌دهد. زیرا انسان گاهی افسرده، بی‌تجربه، خسته، و بی‌حوصله است. اما  لیبل و بسته‌بندی مناسب همیشه اطلاعات کاملی را در مورد محصول به مصرف‌کننده منتقل می‌کند.

لیبل و بسته بندی شامل چه مواردی می شود؟


تصمیم‌گیری در مورد لیبل و بسته‌بندی ، بخشی از برنامه‌ریزی مجصول است که هر مؤسسه تولیدی باید در مورد آن تحقیق کند. بسته‌بندی شامل ظرف، برچسب و دفترچه راهنمای داخل بسته‌بندی است. در دنیای امروز حتی کالاهای صنعتی برای سهولت جابجایی و انبارداری لیبل و بسته‌بندی می‌شوند. خدمات مصرفی مثل خدمات هواپیمایی، خدمات بانکی، هتلداری، آزمایش‌های پزشکی نیز لیبل و بسته‌بندی می‌شود تا به صورت ملموس درآید.نتیجه یک آزمایش پزشکی، که به صورت چند عدد و رقم ارائه می‌شود، از نظر بسیاری از بیماران کنجکاو قابل درک نیست. اما در صورتی که نتیجه آزمایش وضعیت بیمار را نسبت به وضعیت عادی نمایش دهد برای بیمار ملموس‌تر خواهد شد.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 76 نفر مجموع امتياز : 216


برچسب : برچسب امنیتی, هولوگرام امنیتی, لیبل و بسته و بندی, ,
تعداد بازديد : 51

تاريخ : دوشنبه 19 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

برچسب های امنیتی در هولوگرام

  معرفی چند هولوگرام و برچسب امنیتی

همگی میدانیم که هولوگرام ها با استفاده از دستگاه های لیزری و به صورت برچسب تولید میشوند.برچسب امنیتی هولوگرام یک نوع از هزاران نوع هولگرام است که به  صورت لایه به لایه تولید میشود.نمونه های دیگری از هولوگرام هارا میتوان به نام های  هولوگرام امنیتی، هولوگرام برجسته، هولوگرام دو بعدی، هولوگرام سه بعدی و ... به کار برد که هرکدام از این های کاربرد های خاص خودرا دارند و در عرصه خود یکه تازند.


اهمیت برچسب امنیتی هولوگرام

در این میان هولوگرام امنیتی از اهمیت خاصی برخوردار است وتولید آن با دقت بالا انجام میشود.برچسب امنیتی هولوگرام یکی از امن ترین هولوگرام ضد جعل است و دارای ویژگی های زیر می باشد:غیر قابل انتقال از روی کالایی به کالای دیگر حتی با استفاده از روشهایی همچون حرارت، بخار و...حساسیت بالا و مخدوش شدن در صورت دستکاریمقاومت در برابر حرارت برای کالاهایی که در معرض حرارت می‌باشند.غیر قابل کپی برداری و تکثیر مجدد توسط سایر تولید کنندگاندارا بودن ظاهری بسیار زیبا و شکیلقابلیت تولید در اندازه‌ها و طرحهای گوناگونقابلیت استفاده و نصب بر روی انواع کالاها
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 66 نفر مجموع امتياز : 191


برچسب : برچسب امنیتی, هولوگرام امنیتی, هولوگرام, هولوگرام سه بعدی, ,
تعداد بازديد : 132

تاريخ : شنبه 10 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

گوشی های هوشمند و هولوگرامی

ارتباط گوشی هوشمند و هولوگرام


 هولوگرام باعث ایجاد یک ایده بزرگ برای طراحی نوعی از گوشی های هوشمند با نام آمازون شد.این ایده ی بزرگ  طرحی شده  است که شاید به اجرا در بیاید و نسل جدیدی از گوشی های آینده باشد. هولوگرام  در این گوشی های کار های متفاوتی ایجاد کرده است .برای مثال در مدل های امروزی شما قادر نیستید که از پشت گوشی تصویری را ببنید اما این امکان در گوشی های مدل آمازون وجود دارد.در این گوشی های شما از هر طرفی می توانید تصویر را داشته باشید.

ادر این مدل از گوشی ها همانند سایرین امکان استفاده از سیستم عامل اندروید و اناع بازی ها و نرم افزار ها امکان پذیر است.این گوشی یک صفحه نمایش هولوگرافی پیچیده از۳D دارد. تصاویری که حالت شناور به خود گرفته است.
 نکته دیگر در مورد این گوشی عمر باتری آن : اگر تصویر نمایشی و بلوتوث آن خاموش باشد مدت زمان زیادی را کار می کند ولی اگر از امکانات آن استفاده شود ازجمله صفحه نمایش هولوگرافی آن حدودا ۳ ساعت می تواند شارژ کافی به شما بدهد.

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 56 نفر مجموع امتياز : 156


برچسب : هولوگرام, هولوگرافی, هولوگرام سه بعدی, ,
تعداد بازديد : 62

تاريخ : پنجشنبه 8 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت