عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramiran.sabablog.com
کاربرد های پی وی سی

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 110 نفر مجموع امتياز : 348


برچسب : صنعت, پلی وینیل, پی وی سی, کلراید, پلیمر, کارت پی وی سی, PVC, ,
تعداد بازديد : 71

تاريخ : دوشنبه 29 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

دو نمونه از بهترین هولوگرام ها

درباره هولوگرام فلیپ فلاپ

یکی از ویژگی هایی که یک مدیر موفق میتواند با خود به همراه داشته باشد را میتوان داشتن اطلاعات کافی از صنعتی که در آن فعالیت میکند دانست.به همین منظور و از آنجایی که شما در صنعت هولوگرام ها فعالیت میکنید این را به شما خواهیم گفت که میتوانید با ادامه دادن پست های ما اطلاعات کافی را بدست آورید.

فلیپ فلاپFlip Flop) ) در این نوع هولوگرام، حرکت در هنگام نگاشت هولوگرام اصلی ایجاد می‌شود. به این صورت که نیمی از سوژه ماسکه شده و مابقی در زاویه‌ای مشخص نوردهی می‌شود ونیمه دیگر در زاویه‌ای متفاوت روی سطح حساس نگاشته می‌شود. هولوگرام بدست آمده از این روش دارای حرکتی است که در اصطلاح فلیپ فلاپ نام دارد. می‌توان این حرکت را با دو تصویر مجزا نیز انجام داد.

درباره هولوگرام چند لایه 

‌جنبشی یا پویاKinetic movement )) این هولوگرام یک هولوگرام چند لایه است که می‌تواند جنبه امنیتی نیز داشته باشد. در این نوع می‌توان از هولوگرام‌هایسه بعدی، دو بعدی و دات‌ماتریکس استفاده کرد. با نوردهی در زاویه‌های متفاوت و پشت سر هم به این هولوگرام‌ها می‌توان هولوگرام‌های جنبشی ایجاد کرد. هولوگرام‌های دات‌ماتریکس جنبشی به دلیل فاصله کم زاویه‌های نوردهی، به مراتب حرکتی نرم‌تر از هولوگرام‌های جنبشی دو بعدی و سه بعدی دارند. زمانی که هولوگرام دات ماتریکس با سه بعدی / دو بعدی ترکیب می‌شود، برچسب در بهترین حالت درخشندگی و متغیرترین حالت جنبشی قرار می‌گیرد.

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 76 نفر مجموع امتياز : 215


برچسب : نگاشت هولوگرام متن دار, انواع تمام نگاشت, هولوگرام استریوگرام, هولوگرام متحرک, هولوگرام تصویر متحرک, هولو, ,
تعداد بازديد : 63

تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

سناخت برخی از استمپ ها

شناخت هات استمپ هولوگرافی HRI

یکی از مهمترین نوع های استمپ ها را میتواناین نمونه دانست که شما میتوانید از آن در شرایط مختلف و با اده پردازی های گوناگون بهره ببرید و در صنعت خود تغییر شگرف ایجاد کنید.

در هند ما پیشگامانی هستیم که گرافیک هولوگرافی HRI را تولید میکنند . این درجه از تراشه داغ مهر زنی در طبیعت شفاف با الگوهای مختلف هولوگرافی است . امروزه صنعت گرافیک نیازمند تراشه ها ی جدید و نوآورانه برای ظاهر بهتر محصولات این محصول میباشد و با توجه به نیاز های در حال تغییر ,تراشه راسیک همیشه پوشش های جدید و سازه ای را ارائه میدهند تا درخواست های قابل اعتماد و منحصر به فردی را به بازارفراهم آورند .

شناخت هات استمپ هولوگرافی

دنیای امروز دنیای بسیار پیچیده ای است شما اگر در هر بخشی از این دنیا قدم بزند متوجهخواهید شد که علوم و صنایع دارای دسته ها و انواع مختلفی هستندوهات استمپ ها نیز به عنوان یک علم یا صنعت در دنیای امروز ما دارای دسته ها و انواع مختلفی برای خود است که ما در ادامه به بررسی دو دسته از آن میپردازیم.

دکوراسیون چشمگیری که فضای عادی را خاص میکند . الگوهای هولوگرافی راسیک به محصولات و مواد تبلیغاتی بعد جدیدی از هیجان را ارائه میکند . فن آوری پیشرفته و درک فنی ما از علوم نور ما را قادر به طراحی سهام و مواد سفارشی میکند که میتواند جلوه های ویژه ای را برای توجه به محصول و موقعیت فروش نمایش دهد . از الگوهای هولوگرافی راسیک برای ایجاد طرح های بسته بندی هیجان انگیز ,مواد تبلیغاتی , طرح های تبلیغاتی ,کارت های تبریک ,محصولات پلاستیکی ,شناسی سند و غیره استفاده میشود .

 

 

 


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 71 نفر مجموع امتياز : 188


برچسب : تراشه های داغ مهروموم, تراشه های داغ فشرده سازی, فیلم های انتقال, فیلم هولوگرافی, HRIفیلم های هولوگرافی, ,
تعداد بازديد : 278

تاريخ : سه شنبه 16 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

درباره چسباندن هولوگرام های شناسایی

نحوهی چسباندن هولوگرام شناسایی 

هولوگرام ها را با شیوه های مختلفی در انواع بسیار مختلفی تولید میکنند اما یکی از مهمترین نکاتی که درباره هر هولوگرام باید به آن توجه داشت شیوه ی چسباند آن هولوگرام یا به کارگیری آن است.ما در این مطلب به بررسی اطلاعاتی درباره هولوگرام های شناسایی میپردازیم.

چسباندن این هولوگرام‌ها بر روی کارت یا به روش هات‌استمپ انجام می‌شود که در این روش نیاز به دستگاه فشار و حرارت داریم، و یا چسباندن به شیوه معمولی است. یعنی هولوگرام‌های شفاف پشت چسبداری که به راحتی روی کارت چسبیده می‌شوند. البته روش هات استمپ امنیت کار را بیشتر تضمین کرده و پس از چسبیدن دیگر از سطح جدا نمی شود

 آیا هولوگرام شناسایی  را میشناسید؟

منظور از هولوگرام‌های شناسایی، هولوگرام‌هایی است که به صورت شفاف(Transparent) بر روی کارت‌های شناسایی چسبانده می‌شود. این هولوگرام‌ها دارای وضوح و شفافیت بالایی هستند. استفاده از این پوشش هولوگرامی بر روی کارت‌های شناسایی چاپ شده باعث حفاظت از مرکب کارت در برابر خراش و سایش نیز می‌شود، طول عمر کارت را افزایش می‌دهد و از همه مهم تر امنیت کارت را بالا برده و از دگرگونی و تغییر در اطلاعات کارت، نسخه‌برداری و جعل کارت‌های شناسایی جلوگیری می‌کند.


امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 124 نفر مجموع امتياز : 297


برچسب : هولوگرامی, کارت, استمپ, جعل, شناسایی, Hologram ID, ,
تعداد بازديد : 57

تاريخ : سه شنبه 16 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

سود هایی که هولوگرام های نانو متری دارند

استفاده از هولوگرام های نانومتری

ما میخواهیم در این مطلب شما را متقاعد سازیم که از هولوگرام های نانومتری استفاده کنید.اما چرا شما باید این کار را قبول کنید؟بسیار خب اگر شما یک مدیر صنعتی هستید باید در وهله ی اول نگران تولیدات خود در آینده باشید.در هولوگرام ها آینده یعنی نانو.برای درک بهتر این موضوع میتواند ادامه این مطلب را بخوانید.

هم به لحاظ نظری و هم به لحاظ تجربی بعنوان یک محتوای عایق توپولوژی مورد تایید است.در این امر فیلم های باریک  در اس.آی با استفاده از یک سیستم لایه ی هسته ای رشد میکنند.روش ای.ال.دی قادر به رشد دادن فیلم های نانومتری،لایه به لایه با مقیاس بالا و در دمای پایین می باشند.رشد جزییات فیلم های باریک  میتوانند در دیگر روش ها یافت شوند.

توسط بی سی اسکن الکترون های ذره بینی،تصویر الگوهای هولوگرامی لیزر نوشته بر روی فیلم های باریک  را نشان داده می شود .با قطع لیزر اف-اس فیلم های نانومتری کاملا حذف و فیلم اس.آی.او.2 در هوا پراکنده میگردد.نتیجه ی فیلم  در محدوده بدون بدون خروج لیزر تعدیلی شدید بر اساس انعکاسات چندگانه در حفره های بصری میباشند.اگرچه لایه های اولیه ی اس.او.ای.2 تعدیل های ضعیف را به واسطه ی نمایه ی انکساری کوچکش میسازد.بنابراین دو سطح از تعدیل ها میتوانند ساخته شوند و به سوی تشکیل هولوگرام های دوتایی هدایت گردند.

بهره وری هولوگرام های نانومتری

شما در حال استفاده از این هولوگرام ها هستید؟این برای ما باعث افتخار است که شما از یکی از محصولاتی که ما ارائه کرده ایم استفاده میکنید.این بسیار رضایت بخش است .اما چگونه ما باید از این تکنولوژی نهایت بهره برداری را انجام دهیم؟میتوان از این نوسته ها  سود های کلان را به جیب زد؟این مطلب به شما کمک های بی نظیری خواهد کرد.

تغییر بهره وری یک هولوگرام شصت نانومتری تقریبا به ترتیب,شش,یک,یک و پنج,یک و یک و سی پنج صدم درصد درطول موج چهارصد و چهل و پنج و پانصد و سی و دو و ششصد و سی و دو نانومتر است.تغییر بهره وری بعنوان یک نسبت نیروی تصویر هولوگرافیک و نیروی ورودی تعریف میشود.برای مقایسه,کارایی عایق های هولوگرام توپولوژی کمتر از هولوگرام های چند لایه ی عایق است.یک دلیل مهم آن است که هولوگرام هایی که ما استفاده کرده ایم دوتایی هستند که نسبت به هولوگرام های چند مرحله ای صداهای بیشتری را موجب میشوند.دلیل دیگر این است که تغییر جهت برای یک هولوگرام شصت نانومتری هنوز هم از تغییر جهت یکهولوگرام چند لایه کمتر است.در طول افزایش ضخامت و تعدیل مراحل کاربرد هولوگرام عایق توپولوژی تیز میتواند بهبود یابد.بعلاوه جذب نور در یک یک فیلم باریک .... بیشتر از عایق چند لایه قابل رویت است.کاربرد هولوگرام های عایق توپولوژی میتواند با عایق بندی زیاد با استفاده از مواد عایق با نمایه ی انکساری بالاتر هولوگرام های نانو متری

 


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 85 نفر مجموع امتياز : 259


برچسب : ساخت تصاویر هولوگرافیک, ساخت هولوگرام نانو متری, هولوگرام عایق توپولوژی, فیلم های باریک, هولوگرام های دو, ,
تعداد بازديد : 77

تاريخ : شنبه 13 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

درباره هولوگرام های باریک

استفاده های مختلف از هولوگرام باریک

در مطالب قبلی به کرات بررسی کردیم اینکه چه نوع هولوگرام هایی وجود دارد ومیزان باریکی آنها تا چه اندازه میتواند باشد.اما در این مطلب میخواهیم به صورت تخصصی تر درباره این موضوع صحبت کنیم که هولوگرام های باریک چیستند.پس با ما همراه باشید.

پیشرفت اخیر در ظهور چشمی های مسطح ظرفیت از بین بردن محدودیت باریکی را نشان داده است.هولوگرام های بسیار باریک برای استفاده های متفاوت فوق سطح که شامل آرایه های فراساختار با پارامترهای هندسی دگرش پذیرند طراحی شده است.اگرچه با مکانیزم های اساسا پراکنده بعید است که هولوگرام های فوق سطحی عایق به میزان طول موج کوتاه دست یابند.(بسیار کمتر ازطول موج عینی).


شیوه ی تولید هولوگرام باریک

علاوه بر این ساختار نانوی هولوگرام های باریک به امکانات کاملا پیچیده ای نیازمندند،مانند لیتوگرافی پرتوهای یونی متمرکز و پیچیده و یا تکنیک لیتوگرافی پرتوهای الکترونیکی.شناخت حوزه ی بزرگ هولوگرام ها برای استفاده های کاربردی تقریبا دشوار است.
محتویات دو بعدی که امروزه توجه های زیادی را به خود جلب کرده اند میتوانند برنامه های فوق العاده ده ای را برای درک دستگاه های عینی فوق باریک فراهم آورند.عایق های توپولوژی محتویات کیفی منحصر بفردی هستند که به صورت توپولوژی با قرار دادن لبه های تک بعدی بر روی لبه های دوبعدی،عایق ضخیم و یا سطوح فلزی دو بعدی،یا عایق ضخیم سه بعدی محافظت میشوند.آن ها تعدادی از وسایل الکترونیکی یا عینی را نمایان میکنند،مانند حرکت چرخشی قفل،شفافیت نزدیک به پرتو مادون قرمز و پلاسمای پهن باند.اخیرا کشف شده است که مواد عایق توپولوژی نمایه ی انکساری کم را در لایه ی سطحی نگه میدارد،برعکس نمایه ی انکساری خیلی بالا.این ویژگی منحصر به فرد آن ها را برای طراحی دستگاه های الکترونیکی فنی جدید مانند هولوگرام های نانومتری نوید میدهد.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 83 نفر مجموع امتياز : 218


برچسب : ساخت هولوگرام نانو متری, کاربرد هولوگرام نانومتری, کاربرد هولوگرام باریک, هولوگرام باریک, ساخت هولوگرام, ,
تعداد بازديد : 60

تاريخ : دوشنبه 8 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

شکل گیری هولوگرام ها

درباره لایه های تشکیل دهنده هولوگرام

لایه های هولوگرامی را بهتر از هر چیز دیگری بشناسید.این را به شما خواهیم گفتم که این لایه ها از چه چیز هایی تشکیل شده اند و چهگونه میتواند از آنها استفاده کنی.اصلا این استفاده ها کجاها شکل میگیرد.

 یک هولوگرام می‌تواند از لایه‌های متفاوتی تشکیل شده باشد. دو لایه اصلی فوقانیForeground و زیرینBackground و لایه‌های فرعی میانی. تعداد لایه‌های هولوگرام‌ها بسته به نوع آن می‌تواند افزایش پیدا کند. به طور مثال هولوگرامی که هم دارای تصویر است وهم متن، یک هولوگرامدو لایه است.

 سازنده های هولوگرام های فازی

نمیدانم تا به چه اندازه درباره این هولوگرام ها اطلاعات دارید.بنابر این از صفر برای شما شروع میکنم تا به اطلاعات بسیار مفیدی در این باره دست پیدا کنید.پس از آن نیز به بهترین نحو ممکن از آنها در صنعت خود بهره بگیرید.

اکثر موادی که برای هولوگرام‌های فازی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به یک تئوری بهره‌وری انکسار رسیده‌اند که برای هولوگرام‌های ضخیم، نوع Bragg این بهره‌وری 100% است. در نوعBragg بلورهایی به کار رفته که با برخورد اشعه‌های هم فاز به آنها بیشترین باز تابش را خواهیم داشت. در هولوگرام‌های نازک از نوع Nath-Ramman با بهره‌وری 9/33% است Nath-Ramman . فیلم‌های هولوگرامی هستند که معمولا ضخامت آنها به میلی میکرون می‌رسد. جدول زیر موادی که برای نگاشت هولوگرام مورد استفاده قرار می‌گیرد، نشان می‌دهد. این مواد برای تولید انبوه هولوگرام‌هابه کار نمی‌رود.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 82 نفر مجموع امتياز : 256


برچسب : زبان ریاضی هولوگرام, ویژگی های هولوگرام, ساختاری هولوگرام, هولوگرام ضدجعل, هولوگرام چاپ گرم, هولوگرام لیز, ,
تعداد بازديد : 58

تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت