عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramiran.sabablog.com
دو نمونه از بهترین هولوگرام ها

درباره هولوگرام فلیپ فلاپ

یکی از ویژگی هایی که یک مدیر موفق میتواند با خود به همراه داشته باشد را میتوان داشتن اطلاعات کافی از صنعتی که در آن فعالیت میکند دانست.به همین منظور و از آنجایی که شما در صنعت هولوگرام ها فعالیت میکنید این را به شما خواهیم گفت که میتوانید با ادامه دادن پست های ما اطلاعات کافی را بدست آورید.

فلیپ فلاپFlip Flop) ) در این نوع هولوگرام، حرکت در هنگام نگاشت هولوگرام اصلی ایجاد می‌شود. به این صورت که نیمی از سوژه ماسکه شده و مابقی در زاویه‌ای مشخص نوردهی می‌شود ونیمه دیگر در زاویه‌ای متفاوت روی سطح حساس نگاشته می‌شود. هولوگرام بدست آمده از این روش دارای حرکتی است که در اصطلاح فلیپ فلاپ نام دارد. می‌توان این حرکت را با دو تصویر مجزا نیز انجام داد.

درباره هولوگرام چند لایه 

‌جنبشی یا پویاKinetic movement )) این هولوگرام یک هولوگرام چند لایه است که می‌تواند جنبه امنیتی نیز داشته باشد. در این نوع می‌توان از هولوگرام‌هایسه بعدی، دو بعدی و دات‌ماتریکس استفاده کرد. با نوردهی در زاویه‌های متفاوت و پشت سر هم به این هولوگرام‌ها می‌توان هولوگرام‌های جنبشی ایجاد کرد. هولوگرام‌های دات‌ماتریکس جنبشی به دلیل فاصله کم زاویه‌های نوردهی، به مراتب حرکتی نرم‌تر از هولوگرام‌های جنبشی دو بعدی و سه بعدی دارند. زمانی که هولوگرام دات ماتریکس با سه بعدی / دو بعدی ترکیب می‌شود، برچسب در بهترین حالت درخشندگی و متغیرترین حالت جنبشی قرار می‌گیرد.

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 71 نفر مجموع امتياز : 204


برچسب : نگاشت هولوگرام متن دار, انواع تمام نگاشت, هولوگرام استریوگرام, هولوگرام متحرک, هولوگرام تصویر متحرک, هولو, ,
تعداد بازديد : 52

تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت