عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramiran.sabablog.com
بازدید هولوگرام

هولوگرام خود را بازدید کنید

برای یک هولوگرام انعکاسی، تصویر میتواند بعد از خشک شدن کامل تصویر میتواند   با تاباندن نور لیزر یا نور به برچسب هولوگرام سیمابی دیده شود. خشک شدن کامل بسته به شرایط محیط و تکنیک خشک شدن میتواند از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. هولوگرام انتقالی اما میتواندد  حتی در لحظه ای که خیس است با نور لیزر دیده شود. 

پوشاندن هولوگرام (wrapping up)

محلول شیمیایی استفاده نشده خود را در بطری بدون هوا نگهداری کنید. برای افزایش دوام بخش A و بخش B، آنها را در مقابل اکسیده شدن حفظ کنید. برای انجام این کار، محلولها را به دسته های کوچکتر در بطریهای کوچکتر تقسیم کنید تا بخشهای استفاده نشده در بالای بطری جمع که در آن فضای هوایی کمتری است یا اصلاً نیست. برای مثال، بهتر است تا دو بطری 500ml با محلول پر شود تا این که یک بطری 1000ml با حفرهای در بالای آن داشته باشیم. برای افزایش عمر  برچسب هولوگرامتوصیه میکنیم تا چند ماه در یخچال نگه داری شود.

پاکتهای فیلم هولوگرافیک استفاده نشده را در کیفهای بسته بدون هوا قرار دهید و آن را خنک کنید. وقتی میخواهید از آنها استفاده کنید، اجازه دهید که فیلم یا صفحه به دمای اتاق برسد، قبل از این که کیف پلاستیکی را باز کنید،با این کار ازز چگالش(condensationn)جلوگیری میشود.

برای ایمنی،صفحات فیلم و مواد شیمیایی را از بچه ها دور کنید. همیشه برچسب "غیرقابل مصرف" یا خوردن بر روی پکیجها و مواد فوتوشیمیایی قرار دهید.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 83 نفر مجموع امتياز : 264


برچسب : هولوگرام, هولوگرافی, هولوگرام انعکاسی, برچسب هولوگرام, ساخت هولوگرام, تولید هولوگرام, برچسب ضد سرقت, ,
تعداد بازديد : 120

تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت